Volné pracovní místo  Referent/ka nákupu a logistiky s AJ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 100–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Střílky
  • Náplň práce: objednávání zboží podle potřeb skladu, zpracování nákupních požadavků od zadání až po příjem zboží včetně dopravy a řešení případných reklamací, analýza nakupovaných položek, vyhledávání dodavatelů, zajišťování cenové výhodnosti, spolupodílení se na tvorbě sortimentu, optimalizovat stav zásob, optimalizovat procesy nákupu a další administrativa
  • Požadavky: znalost práce v podnikovém informačním systému (ERP) a to především ve skladové agendě (pracujeme v K2), znalost anglického jazyka slovem i písmem, ochota se učit novým věcem, osobní nasazení, aktivní přístup, týmového hráče, zodpovědnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, dobré zvládání stresu a zátěží
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • Benefity: slevy na firemní produkty, každodenní zdravé wellness obědy zdarma
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování - wellness obědy
  • Jiné výhody - Slevy na firemní produkty

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku Referent/ka nákupu a logistiky s AJ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Diana Vavřinová z Natures Care CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Referent/ka nákupu a logistiky s AJ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.