Volné pracovní místo  REFERENT /ka NÁKUPU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

REFERENT /ka NÁKUPU
Náplň práce:
  • zajišťování nákupu materiálu a servisních služeb pro výrobu, hodnocení dodavatelů, optimalizace dodavatelského portfolia, komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními, vystavování objednávek, kontrola dodávek, reklamace.
Požadavky:
  • zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, samostatnost, obchodní duch, orientace na výsledek, flexibilní a dynamická osobnost, výborné komunikační a organizační schopnosti
Pracovní poměr na dobru určitou - zástup za mateřskou dovolenou (2-3 roky)
HLÁSIT SE: Ing. Petra Fryčková tel.: použijte odpovědní formulář . email: použijte odpovědní formulář - zaslat životopis

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Windows
  • Práce s PC - jiné - zkušenosti v systému SAP výhodou
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Strojírenská výroba

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2017 do 31.12.2019