Volné pracovní místo  Referent/ka pro ekonomicko - majetkovou správu obecního úřadu

Firma Obec Lešná
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD a RD.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava podkladů pro investiční záměry včetně dotačních titulů, vedení a správa majetku obce včetně příslušných agend.
POŽADUJEME:
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Výborná znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, portály orgánů)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Společenská úroveň jednání a vystupování
  • Orientace v právních předpisech souvisejících s činností (Zákon č. 128/2000 Sb., Zákon č. 500/2004 Sb., Zákon č. 89/2012 Sb., Zákon č. 137/2006 Sb., Zákon č. 283/2021 Sb.
  • Orientace v mapách
PRVNÍ KONTAKT: bližší informace k výběrovému řízení najdete na webových stránkách obce: použijte odpovědní formulář dotazy telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář do 24.4.2024, vybraní/é uchazeči/ky budou pozváni/y k výběrovému řízení, které se bude konat dne 29.4.2024 ve 13:00 hodin.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2024