Volné pracovní místo  REFERENT/-KA SPRÁVNÍHO ODDĚLENÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–23 000 Kč / měsíc

Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na pozici:
REFERENT/-KA SPRÁVNÍHO ODDĚLENÍ
  • PP na dobu určitou, poté zpravidla bude prodloužen na dobu neurčitou; termín nástupu dle dohody
  • Platové podmínky: 20.000 – 23.000 Kč, po zapracování možnost dalšího finančního postupu
  • Náplň práce: spolupráce při tvorbě vnitřních předpisů, podíl na přípravě a kontrole smluvních a jiných dokumentů, tvorba metodiky s ohledem na právní předpisy, kontrolní činnost a administrativa
  • Požadavky: VŠ vzdělání, nejlépe právnického zaměření (minimálně bakalářského stupně), uživatelská znalost MS OFFICE, analytické myšlení, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Výhodou je: znalost občanského, správního nebo pracovního práva, znalost anglického jazyka
  • Přihlášky se strukturovaným životopisem se zaměřením na uvedené požadavky a s kontaktními údaji zasílejte na adresu: Lékařská fakulta UK, personální referát, Romana Chalupová, Šimkova 870, poštovní přihrádka 38, 500 38 Hradec Králové, nebo na e-mail použijte odpovědní formulář
  • Uzávěrka přihlášek: 31. 05. 2016
  • Uchazeči, kteří budou nejlépe vyhovovat zadaným požadavkům, budou přizváni k osobnímu jednání.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016