Volné pracovní místo  referent/ka zahraničního obchodu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: osobně od 9-14 hod, telefonicky od 7-15 hodin

Požadujeme:
organizační schopnosti, technická představivost, komunikativnost,
svědomitost, spolehlivost, samostatnost, praxe na obdobné pozici výhodou. Pracovní poměr na půl roku, následně na neurčito. Pracovní doba od 6-14 hodin.
Náplň práce:
zajištění aktivního prodeje výrobků i na export,
obchodní komunikace se stávajícím okruhem zákazníků,
zpracování a sledování obchodních případů,
tvorba a podpora marketingu společnosti.
Výhody
Zázemí stabilní společnosti. Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity.
Finanční příspěvek na životní pojištění, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, odměna při splnění docházky bez absence.

Pozn.: Vybraní uchazeči budou zaměstnavatelem kontaktováni.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - dotované
  • Dovolená navíc - 25 dní celkem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.4.2024 do 31.10.2024

Máte zájem o nabídku referent/ka zahraničního obchodu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Chovancová, personální oddělení z DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku referent/ka zahraničního obchodu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.