Volné pracovní místo  Referent kvality

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
-VŠ – obor materiálové inženýrství
-znalost anglického nebo německého jazyka - úroveň střední
-uživatelská znalost PC – programy Microsoft Office
-samostatnost, spolehlivost, důslednost, rozhodnost
-komunikační dovednosti

Náplň práce:
-řešení neshodné výroby a její analýza
-statistické zpracování dat, vyhodnocování funkčnosti procesů
-jednání se zákazníky při řešení problémů a zpracování PPAP dokumentace
-koordinace schvalovacího procesu prvních vzorků včetně zabezpečení analýzy FMEA, plánu kontrol, MSA, IMDS
-koordinace zajištění specifických požadavků zákazníků mezi jednotlivými odděleními
-funkce interního auditora pro oblast systému managementu kvality, výrobních procesů a auditu výrobků
-řešení problémů metodikou 8D Reportů

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016