Volné pracovní místo  referent nákupu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Přední evropský producent vzduchotechnického potrubí
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice
REFERENT NÁKUPU
Náplň práce:
  • vytváření poptávek
  • vyjednávání podmínek nákupu s dodavateli a vyhodnocování nabídek
  • realizace tendru na nákup komponentů a dílčích dodávek
  • řízení dodávek v závislosti na termínech realizace staveb
  • kontrola faktur a dodacích listů
  • zpracování a zadávání dat
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání - technického směru
  • orientace v oboru TZB výhodou
  • znalost práce na PC především MS Excel, (SAP výhodou)
  • vyjednávací schopnosti
  • samostatnost i schopnost pracovat v týmu
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
Co nabízíme:
  • práci na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Brněnská 995, Modřice
Nabídky s profesním strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 31. 10. 2016 na
e-mail: použijte odpovědní formulář
Vybraní uchazeči budou telefonicky nebo e-mailem informováni o termínu výběrového řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.10.2017