Volné pracovní místo  Referent oddělení Hospodaření s majetkem

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zajišťování správy majetku státu, jeho nabývání, uchovávání, prodej a jiné formy dispozice s tímto majetkem v územní působnosti Odloučeného pracoviště dle zákona č. 219/2000 Sb. o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích v platném znění.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu právo výhodou, případně vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou. Aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, spolehlivost, velmi dobrá schopnost komunikace a týmové práce, pečlivost, zkušenosti a praxe se správou majetku výhodou, ŘP (sk. B), uživatelská znalost práce na PC.
Upozornění: v případě, že uchazeč nebude vyrozuměn do 30 dnů od data přijetí přihlášky, nepostupuje do dalšího kola výběrového řízení. ÚZSVM si vyhrazuje právo nesdělovat uchazečům, kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.10.2017 do 30.9.2018