Volné pracovní místo  referent příspěvkové organizace

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 540 Kč / měsíc

Město Český Těšín se sídlem v Českém Těšíně, náměstí ČSA 1/1
přijme na dobu neurčitou
referenta příspěvkových organizací
Místo výkonu práce: Český Těšín
Předpokládaný termín nástupu: 1.1.2017
Stručná pracovní náplň:
Plnění úkolů ve vztahu k příspěvkovým organizacím města (dále jen „PO“), zejména: měsíční ověřování závěrek PO, odsouhlašování zůstatků účtů PO na výkazy a výpisy z účtů vedených u peněžních ústavů, čtvrtletní schvalování odeslání výkazů PO do Centrálního systému účetnictví státu, sledování, čerpání a rozbory hospodaření příspěvkových organizací, vyúčtování účelových prostředků, sledování tvorby příjmů PO, zpracovávání materiálů pro orgány města.
Požadavky na uchazeče :
Požadavek na vzdělání:
  • min. střední vzdělání ekonomického zaměření s maturitní zkouškou, vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření vítáno
Ostatní:
  • znalost hospodaření příspěvkových organizací
  • znalost podvojného účetnictví
  • schopnost samostatné práce a posuzování řešených operací komplexně v souvislostech
  • organizační a komunikační dovednosti
  • výborná znalost práce s PC
  • praxe u územního samosprávného celku vítána
  • znalost hospodaření územních samosprávných celků a rozpočtové skladby vítána
  • vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce
Žádosti o přijetí na uvedené místo je nutno doručit spolu se strukturovaným životopisem, přehledem dosavadní praxe a kopií dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání do 24.10.2016 na adresu: Město Český Těšín, nám. ČSA 1/1, 737 01 Český Těšín, nebo na podatelnu úřadu do 17:30 hod. Žádost a příslušné doklady nelze zaslat e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017