Volné pracovní místo  referent realizace investičních akcí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 000–36 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Klíčová náplň práce:
. výkon činností na úseku investiční výstavby,
. technický dozor stavebníka na investičních akcích,
. zabezpečení podkladů pro majetkoprávní řízení, územní řízení, stavební řízení a kolaudační řízení,
. zajištění podkladů pro žádosti o státní dotace a následně podkladů pro jejich vyhodnocení,
. zpracování podkladů pro převod dokončených investic do majetku města a jednotlivých provozovatelů.
Požadavky:
. VŠ, případně SŠ vzdělání s maturitou – obor stavební výhodou,
. orientace ve stavebním oboru podmínkou (znalost technologických postupů výstavby, schopnost čtení v projektové dokumentaci, rozhled ve stavební legislativě)
. organizační a komunikační schopnosti, flexibilita,
. uživatelská znalost Microsoft Office,
. řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič).
Místo výkonu práce: . Zlín.
Pracovní poměr: . na dobu neurčitou.
Platová třída:
. 10. platová třída.
Benefity:
. 5 týdnů dovolené,
. 4 dny zdravotního volna (sick days), . příspěvek na stravování, . individuální výběr benefitů v rámci systému Cafeteria, . společenské a sportovní akce pro zaměstnance, . odměny při pracovním jubileu.
K přihlášce, kterou najdete na karierních stránkách použijte odpovědní formulář přiložte:
. životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech uvedených v požadavcích zaměstnavatele,
. kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Místo, způsob a lhůta podání přihlášky:
. poštou na adresu: statutární město Zlín, oddělení personální a vzdělávání, náměstí Míru 12, 760 01 Zlín; podací razítko nejpozději s datem 24. 04. 2024,
. do datové schránky (ID DS: 5ttb7bs) nebo osobně do podatelny Magistrátu města Zlína, budova radnice, náměstí Míru 12, Zlín s datem a časem dodání nejpozději do 25. 04. 2024 do 14:00 hod.
Uzavřenou obálku nebo datovou zprávu, prosím, označte „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení, referent/referentka – realizace investičních akcí“ a uveďte jméno a adresu uchazeče.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024