Volné pracovní místo  REFERENT S AKTIVNÍ NĚMČINOU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: použijte odpovědní formulář - zaslat CV. Němčina.

Mezinárodní společnost hledá posily do svého týmu s využitím němčiny na denní bázi a možností částečné práce z domu - HOME OFFICE.

POPIS POZICE
  • každodenní komunikace se zahraničním zákazníkem
zpracovávání požadavků na založení či změnu dodavatele
  • vyřizování povinných a doplňkových kontrol dodavatelů
  • kontrola údajů poskytnutých dodavateli
  • úzká spolupráce s oddělením nákupu

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrou znalost německého jazyka (minimálně úroveň B1) - podmínkou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti s prací v systému SAP výhodou
  • zkušenosti z oblasti nákupu/účetnictví výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost, systematičnost, samostatnost
  • orientaci na zákazníka, orientaci na výsledek

NABÍZÍME
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • systém firemního vzdělávání a školení
  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další)
  • místo výkonu práce: Ostrava

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.1.2018