Volné pracovní místo  REFERENT SPOLEČNÉHO PRACOVIŠTĚ JIKORD

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Požadavky: VŠ vzdělání (min. Bc.), Anglický jazyk na úrovni min. B2, Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Komunikační a organizační schopnosti
Hlavní náplň činností: Podílí se na úkolech zpracovávaných pro společnost JIKORD s.r.o. (dále jen "JIKORD") na společném pracovišti. Aktivně se zapojuje do projektové činnosti, kterou může využít JIKORD nebo VŠTE (vyhledává příležitosti, řeší projekty, podílí se na řešení, …). Aktivně se zapojuje do tvůrčí činnosti a do činnosti komercionalizace v oblasti dopravy. Analyzuje dopravní data a využívá je pro tvůrčí činnost nebo pro oblast komercionalizace. Podílí se na přenosů praxe do výuky. Vede závěrečné a seminární práce s praktickým dopadem v dané problematice. Aktivně vyhledává příležitosti k marketingové prezentaci. Účastní se porad společného pracoviště i porad na VŠTE. Může být delegován do odborných komisí. Účastní se jednání s partnery a připravuje podklady. Aktivně vystupuje na konferencích a dalších profesních sdruženích. Realizuje další úkoly dle pokynu přímého nadřízeného.
Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, poté možné prodloužení. Nástupní plat Kč od 18. 000Kč, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku. Předpokládaný nástup: 1. 3. 2017, příp. dohodou, 6 týdnů dovolené. Dotované stravování
Požadované doklady: Strukturovaný životopis, motivační dopis
Přihláška do VŘ (ke stažení na stránkách školy: použijte odpovědní formulář , nebo na kontakt. e-mailu)
Termín pro podání přihlášky: do 28. 02. 2017
Zaměstnavatel: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Kontaktní osoba: Ing. Zdeňka Chmelová, tel: použijte odpovědní formulář
Adresa: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice, Česká republika
E-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017