Volné pracovní místo  Referent technického útvaru, kovovýroba

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–28 000 Kč / měsíc

Náplň práce: příprava poptávek a smluv na dodávky a opravné práce strojního a elektrotechnického charakteru; včetně výběru dodavatelů, zajištění oprav strojů a zařízení podle požadavků výroby, rychlé řešení havarijních situací, zajištění a sledování potřeb náhradních dílů rozhodujících strojů, včetně lakovny, tvorba ročního plánu oprav a preventivních prohlídek, sledování a zajišťování termínů podle plánu strojů a zařízení/lakovny, tvorba plánu revizí a kalibrací svářecích agregátů, prodlužovacích kabelů a ručního elektrického nářadí, ovládání chodu nízkotlaké kotelny a výměníkové stanic, kontrola zápisů o provedených opravách, revizích a prohlídkách do provozních knih strojů a zařízení + lakovny, spolupráce s útvarem správy majetku, organizace údržbářských prací, revize vysokozdvižných vozíků, vedení kolektivu.
Očekáváme: středoškolské vzdělání v technickém oboru, praxe na obdobné pozici, základní znalosti strojírenského a elektrotechnického oboru, jednoduché montáže/demontáže částí strojů, údržba strojů, zákl.znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace, základní orientace v elektroschematech, obecná znalost používání elektromateriálů, znalost práce na PC (MS Office), Dimenze a TPV+ (zaškolíme).
Nabízíme: HPP, práce s moderními technologiemi, zaměstnanecké benefity
Místo výkonu práce: Otrokovice
Kontakt: strukturovaný životopis prosím zasílejte s uvedením pozice Referent na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.4.2017