Volné pracovní místo  Referent zákaznického servisu pro Řecko

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Prestižní internetový prodejce kosmetiky hledá do svých řad pracovníky na pozici referentů zákaznického centra.
Náplň práce: překlady z češtiny do řečtiny, komunikace se zákazníky (CZ, GR), vyřizování zakázek dle potřeb klienta.
Požadavky: řečtina slovem i písmem, znalost práce na PC (OPPEN OFFICE).
Po roce možný přechod na pracovní poměr na dobu neurčitou.
KONTAKT:
Výběrové řízení proběhne
dne: 2.6.2017 v 9.00 hod.
místo konání výběrového řízení
Notino, s.r.o. - Č. Těšín
Ostravská č.p. 555/24
Český Těšín

Požadovaná znalost jazyků

  • Jiné - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jízdní výhody - Stravenky, multisport karta

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017 do 31.5.2018