Volné pracovní místo  Referenti dopravy, řešení reklamací

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • plánování rozvozů sedacího nábytku značky Böhm
  • komunikace se zákazníky ohledně rozvozů
  • zpracování a řešení reklamací.

Pracovní doba dohodou

Požadujeme:
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • samostatnost, spolehlivost a odpovědnost za odvedenou práci

Praxe v oboru vítána, není však podmínkou.
Nástup možný ihned.

V případě zájmu posílejte svůj životopis na email použijte odpovědní formulář nebo volejte na telefonní číslo použijte odpovědní formulář v čase 7:00-16:00 hod.
Více se o společnosti můžete dozvědět na webových stránkách: použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.2.2024

Máte zájem o nabídku Referenti dopravy, řešení reklamací?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radek Čapka z EXIT 112 s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Referenti dopravy, řešení reklamací

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.