Volné pracovní místo  Referenti obchodního úseku pro tuzemský trh

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Požadavky: VŠ minimálně SŠ vzdělání, znalost AJ (slovem i písmem); práce s PC (Word, Excel, PowerPoint); řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); komunikativní schopnosti, zkušenosti s obchodní činností výhodou, asertivita, dobrá orientace při řešení nové problematiky, flexibilita, samostatnost a schopnost samostudia, logické uvažování, ochota absolvovat služební cesty v tuzemsku, reprezentativní vystupování a schopnost vyjednávání, flexibilita, práce v teamu, aktivní přístup, schopnost zvládat stresové situace.
Náplň práce: nabídková činnost a prodej specifického sortimentu, marketing a propagace, příprava a tvorba obchodních strategií, komunikace s tuzemskými partnery, fakturační činnost včetně komplexního vyřízení obchodních případů/objednávek, účast na prezentačních akcích

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016