Volné pracovní místo  Referenti technického úseku

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání technického směru výhodou,
  • samostatnost,
  • technické myšlení,
  • vysoké osobní nasazení, zodpovědnost a schopnost učit se nové problematice,
  • Anglický jazyk na úrovni e-mailové a telefonické komunikace, studia norem apod.

Náplň práce:
  • studium a analýza norem a nařízení se vztahem ke zdravotnickým prostředkům a OOP. Aplikace nových
informací do návodů k použití vlastních výrobků, podnikových norem.
  • certifikace OOP a registrace výrobků EGO jako zdravotnické výrobky, řešení certifikací s příslušnými
orgány a společnostmi.
  • zpracování odborných a patentových rešerší - výrobků, materiálů, komponent.
  • kompletace firemního ceníku a provádění jeho aktualizací.
  • zpracování podkladů pro potřeby obchodního úseku (Prohlášení o shodě, Prohlášení výrobce apod.)

Uvedené měsíční mzdy je možné dosáhnout po zapracování.
Nástup možný ihned.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Referenti technického úseku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Voglová z EGO Zlín, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Referenti technického úseku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.