Volné pracovní místo  Referenti vnějších vztahů

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 24 100–34 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Klíčová náplň práce:
. navrhování informačních kampaní a dalších mediálních aktivit souvisejících s činnostmi SMZ,
. navrhování a realizace nových konceptů PR,
. aktivní práce se sociálními sítěmi,
. koordinace akcí spolupořádaných či podporovaných SMZ,
. role Project Managementu na vybraných marketingových úkolech, samostatná kreativní činnost nad zadaným tématem či projektem,
. vyhodnocování marketingových aktivit.
Požadavky:
. VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském - výhodou marketingového zaměření,
. praxe v oboru min. 2 roky,
. komunikativnost, schopnost práce pod tlakem,
. znalost anglického nebo německého jazyka výhodou,
. uživatelská znalost MS Office.
Místo výkonu práce: . Zlín.
Pracovní poměr:
. na dobu určitou - zástup za dlouhodobě nepřítomnou zaměstnankyni.
Platová třída:
. 10. platová třída.
Benefity:
. 5 týdnů dovolené,
. 4 dny zdravotního volna (sick days), . příspěvek na stravování, . individuální výběr benefitů v rámci systému Cafeteria, . společenské a sportovní akce pro zaměstnance, . odměny při pracovním jubileu.
K přihlášce, kterou najdete na karierních stránkách použijte odpovědní formulář přiložte:
. životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech uvedených v požadavcích zaměstnavatele,
. kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Místo, způsob a lhůta podání přihlášky:
. poštou na adresu: statutární město Zlín, oddělení personální a vzdělávání, Odbor kanceláře tajemníka, náměstí Míru 12, 760 01 Zlín; podací razítko nejpozději s datem 27. 05. 2024,
. do datové schránky (ID DS: 5ttb7bs) nebo osobně do podatelny Magistrátu města Zlína, budova radnice, náměstí Míru 12, Zlín s datem a časem dodání nejpozději do 28. 05. 2024 do 14:00 hod.
Uzavřenou obálku nebo datovou zprávu, prosím, označte „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení, referent/referentka vnější vztahů“ a uveďte jméno a adresu uchazeče.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024