Volné pracovní místo  Referent/ka fondů EU

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Úřad práce České republiky - - Krajská pobočka v Ústí nad Labem, pracoviště Mírové nám. 3097/37, Ústí nad Labem.
Hlavní náplň činnosti:
Zajišťování ucelených agend v rámci nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti prostřednictvím projektů - zejména společensky účelná pracovní místa, rekvalifikace.
Zajišťování poradenských a konzultačních činností.
Spolupráce s ostatními pracovníky podílejícími se na zpracování a realizaci projektů. Příprava podkladů pro monitoring a hodnocení projektů.
Spolupráce při zajišťování publicity projektů.
Příprava podkladů pro zpracování průběžných a závěrečných zpráv o realizaci projektů. Spolupráce při přípravě regionálně zaměřených projektů a výběru případných dodavatelů v rámci těchto projektů.
Příprava podkladů pro zhodnocení průběžného plnění finančního plánu projektů.
Podíl na realizaci kontrol a monitorovacích návštěv.
Přímá spolupráce s odbornými pracovníky na jednotlivých kontaktních pracovištích krajské pobočky Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem.
Předpokládá se tedy větší rozsah pracovních cest.
Kvalifikační a další požadavky:
" minimálně vyšší odborné vzdělání
" výborná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
" samostatnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost, iniciativa, odolnost vůči stresu, tvůrčí přístup a schopnost rychle se učit a poznatky aplikovat v praxi, časová flexibilita
" svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní poměr na dobu určitou - po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti

Zájemci mohou zasílat své živtopisy na uvedený e-mail.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016