Volné pracovní místo  Referent/ka logistiky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Libušina č.p. 526/101, Olomouc. Nástup: dle dohody.

Požadujeme:
  • znalost práce s PC - Word, Excel
  • nutná zkušenost se skladovou evidencí (vydávání faktur, příjemek, dodacích listů)
  • ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
  • práce samostatně i v kolektivu
  • komunikativní, spolehlivý, organizační a samostatný typ člověka

Náplň práce:
  • práce na logistickém oddělení, zadávání faktur, příjemky, výdejky
  • práce v programu IS Helios
  • evidence dokladů
  • komunikace s obchodními řetězci
  • profesní zkušenosti na obdobné pozici výhodou (organizace skladu, tok materiálu, obalový management)

Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2017