Volné pracovní místo  Referent/ka nákupního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 700–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.

Náplň práce:
  • komunikace s dodavateli, tvorba poptávek, zpracování nabídek, vytváření objednávek, koordinace dodávek materiálu, kontrola faktur, kontrola příjmu na sklad

Požadujeme :
-SŠ v oboru administrativa, ekonomika, skladové hospodářství, zakončené maturitní zkouškou; výborná znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, znalost práce na PC - MS Office, znalost německého jazyka výhodou; znalost skladového hospodářství výhodou; řidičský průkaz sk B - aktivní řidič, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, rozhodnost, odpovědnost, komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
  • příspěvek na stravu

Zájemci je mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Renáty Janíčkové

Místo výkonu práce: MB DOMUS SE, Družstevní č.p. 402, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016 do 1.12.2019