Volné pracovní místo  Referent/ka nákupu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 500 Kč / měsíc

z: 6.5.2015 Požadavky: ÚSO vzdělání technického nebo ekonomického směru, velmi dobrá znalost MS Office, znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, řidičský průkaz skupiny B
Pracovní náplň: zajišťování, organizování a koordinace dodávek a služeb u dodavatelů dle interních požadavků, zajišťování veškeré administrativní činnosti spojené s nákupem, vystavování nákupních objednávek a zajišťování jejich doručení dodavatelům včetně jejich schválení a to v souladu s interními předpisy, řízení dodávek v souvislosti s jejich dodacími lhůtami a poskytování souvisejících informací úseku plánování výroby či jiným interním zákazníkům, optimalizace skladových zásob
Nabízíme: příležitost uplatnit teoretické znalosti a praktické dovednosti, zajímavou a náročnou práci v stabilní společnosti, zaměstnanecké výhody (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, atd.), možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, odpovídající finanční ohodnocení
Kontakt: osobně na adrese podniku, personální odbor ve dnech PO - PÁ v době od 6.30 do 14.30 hodin,
Ing. Věra Poláchová, telefon: použijte odpovědní formulář ,
mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2015