Volné pracovní místo  REFERENT/KA OBCHODNĚ TECHNICKÝCH SLUŽEB

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
Náplň práce: spolupráce se sítí servisních středisek v ČR i v zahraničí, spolupráce při zajišťování náhradních dílů pro konsignační sklady smluvních partnerů v ČR i v zahraničí, vypracovávání návodů k obsluze a údržbě brzdových systémů pro jednotlivé typy vozů, vedení agendy týkající se reklamací, spolupráce při překladech obchodně technické dokumentace.
Požadujeme: VŠ (SŠ) vzdělání, znalost práce s MS Office, dobré organizační a komunikační schopnosti, ŘP sk. "B", znalost NJ a řidičský průkaz sk.B. Znalost systému NAVISION a AJ výhodou.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Ubytování - možnost pronájmu bytu
  • Podnikové stravování - restauračním způsobem
  • Dovolená navíc - až 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017