Volné pracovní místo  Referent/ka odboru dopravy a silničního hospodářství

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 17 100–25 740 Kč / měsíc

Pracovní náplň: výkon silničního správního úřadu v působnosti obce s rozšířenou působností
Požadavky:vyšší odborné nebo vysokoškolské
Další požadavky: znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost a odpovědnost, dobré komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič/ka
Výhodou: zvláštní odborná způsobilost, praxe ve státní správě
Nabízíme: stravenky, sociální fond, osobní příplatek
Termín nástupu: dle dohody
Náležitosti přihlášky:
Přihláška musí obsahovat dle § 7, odst. 4 zákona: název výběrového řízení, jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonické spojení, e-mail, číslo občanského průkazu, datum a podpis, datum možného nástupu.
K přihlášce se připojí následující doklady dle § 6, odst. 4 zákona: strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
Přihláška musí navíc obsahovat prohlášení uchazeče o tom, že souhlasí s použitím osobních údajů uvedených v přihlášce pro potřeby výběrového řízení.
Lhůta pro podání přihlášky je do 23.6.2017 na adresu Město Horšovský Týn, kancelář starosty, náměstí Republiky 52, 34601 Horšovský Týn v uzavřené obálce označené "Výběrové řízení - Referent/ka odboru dopravy a silničního hospodářství". Více informací k výběrovému řízení na internetových stránkách města Horšovský Týn.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič/ka

Benefity

  • Jiné výhody - sociální fond
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Zvláštní prémie - osobní příplatek

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017