Volné pracovní místo  Referent/ka odbytu a přípravy výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Protože je nutná dobrá znalost anglického i německého jazyka, bude pohovor probíhat v cizím jazyce a životopisy zasílejte prosím i v cizím jazyce, pouze české nebudou brány v potaz.
Email: použijte odpovědní formulář

Místo výkonu práce - Euscher s.r.o., Pražská č.p. 585, 430 01 Chomutov 1

Náplň práce - Odbyt, především:
" zodpovědné aktivní odsouhlasení dodacích termínů a množství
" vystavování nezbytných dokumentů, např. dodacích listů, přepravních dokumentů, hlášení Intrastat, celních dokumentů atd.
" organizace spedicí
" vystavování a sledování faktur
" kontrolování realizace obchodních případů se zákazníkem přiděleným do péče

Řízení a plánování výroby, především:
o odsouhlasení optimálního výrobního pořadí
" odpovědnost za stavy zásob ve spolupráci s nákupem a vedením závodu
" pravidelné strategické prověřování kapacit

Všeobecná kancelářská práce a organizace, především:
" zpracování korespondence
" telefonní služba
" udržování komunikace v oblasti zodpovědnosti, např. zákazníci, výroba, úřady atd.

Zastupování personálního oddělení, nákupu a účetního oddělení

Požadujeme -
Znalosti jazykové
němčina: dobré znalosti slovem i písmem
angličtina: dobré znalosti slovem i písmem

" základy odbytu, operativního řízení a plánování výroby
" počítačové znalosti
o MS-Office
o systémy BDE, ERP, ideálně SAP

Vlastnosti
" vysoká časová flexibilita
" zodpovědnost
" spolehlivost
" loajalita
" přátelské a kultivované vystupování

Zkušenosti
" ideálně několikaleté zkušenosti na srovnatelné pozici
" ideálně zkušenosti v oblasti Automotive
" ideálně mezinárodní kontakt se zákazníky
" ideálně zkušenosti v malých vyrobních podnicích

Nabízíme - stravenky, týden dovolené navíc, bonusy

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016