Volné pracovní místo  REFERENT/KA PRO KOMERCIONALIZACI A TVŮRČÍ ČINNOST

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Možný nástup: dohodou
Popis pozice: analýza dat a informací majících vliv na tvůrčí činnost nebo na komercionalizaci, příprava a zadávání dat do modulu CRM, organizace jednání s partnery a potenciálními partnery školy včetně pořizování zápisů, příprava podkladů pro výroční zprávy, dlouhodobé záměry a další obdobné vnitřní dokumenty, spolupráce s ústavy na tvorbě projektů, monitoring projektových výzev v oblasti výzkumu a analýza možného zapojení školy, koordinace činnosti Absolventského klubu VŠTE, umisťování a kontrola studentů na praxi, kontrola zaměstnanosti absolventů VŠTE, organizace soutěží a dalších společenských akcí pro zaměstnance, studenty, absolventy a partnery školy
Požadujeme: min. bakalářský stupeň VŠ vzdělání v ekonomickém směru - absolvent VŠTE výhodou, analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, schopnost a ochotu se neustále učit, schopnost orientovat se v sociálních sítích a aktivně s nimi pracovat, aktivní přístup k plnění úkolů, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet…), řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: práci v mladém, dynamickém kolektivu, 6 týdnů dovolené, dotované stravování, flexi pass/příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, po zapracování možnost prodloužení, částečně flexibilní pracovní doba, zajímavá a různorodá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje, pololetní odměny
Požadované dokumenty uchazeče: přihláška do VŘ (ke stažení na stránkách školy: použijte odpovědní formulář , nebo na kontakt. e-mailu), strukturovaný životopis, motivační dopis, výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
Termín pro podání přihlášky: do 31.8.2017
Zaměstnavatel: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Kontaktní osoba: Valéria Kaiserová (Ekonomické oddělení), tel: použijte odpovědní formulář
Adresa: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice, Česká republika
E-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.8.2017