Volné pracovní místo  Referent/ka pro obchod

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zajišťování nových zakázek
  • řízení zakázek vč. související administrativy
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky
  • služební cesty (získávání nových zákazníků a jednání se stávajícími zákazníky)

Požadujeme:
  • vzdělání minimálně SŠ s maturitou (obor strojírenství výhodou)
  • dynamickou osobnost a profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti
  • znalost čtení technických výkresů
  • flexibilitu
  • znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • práce s PC - znalost programů MS OFFICE

Nutné doložit:
  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis

Kontakt: Ing. Pavel Špatný, jednatel společnosti
UVAX, s.r.o.
M. R. Štefánika 28, 78701 Šumperk
tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

POKYNY PRO ZÁJEMCE:
Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete prosím mailem na použijte odpovědní formulář Pokud postoupíte do užšího výběru, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě Vás informovat nebudeme. Vybraní zájemci budou pozvání na osobní pohovor. Předpoklad uzavření výběru konkrétního pracovníka na pozici Referent pro obchod do několika týdnů od ukončení zasílání životopisů.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017