Volné pracovní místo  Referent/ka prodeje

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní pozice je vhodná i pro OZP.
Nástup možný dle DOHODY.

Pracovní náplň:
  • příjem a evidence zahraničních zakázek; zajištění dopravy; fakturace; celní odbavení + jednání s celními orgány; spolupráce s obchodními manažery; reklamace; zpracování cenových nabídek; zajištění výroby a dodávky vzorků;

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání s maturitou (obor ekonomika a podnikání); praxe v oboru vítána; práce s PC na uživatelské úrovni; AJ (pokročilý) + NJ (mírně pokročilý) ; časová flexibilita; schopnost samostatné pracovat; přesnost, pečlivost, spolehlivost; rejstřík trestů bez záznamů, loajalita;

Nabízíme:
  • práci na plný pracovní úvazek; příjemné pracovní prostředí; zajímavou práci s možností seberealizace; týden dovolené navíc; zázemí seriózního zaměstnavatele s dobrou platební morálkou

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: Cidem Hranice, a.s., Skalní č.p. 1088, 753 01 Hranice 1

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016