Volné pracovní místo  REFERENT/KA SERVISU NÁKLADNÍCH VOZŮ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: vystavování daňových dokladů a faktur, kontrola jejich úhrady, evidence smluv a zakázek, sledování rozpracovanosti zakázek, vyúčtování zakázek, zpracování podkladů pro finanční a mzdovou účtárnu, evidence a zpracování interních dokladů, správa pokladny, spolupráce při měsíčním zpracováním účetní uzávěrky, reportingu, podkladů pro controlling, vyhodnocení efektivity a ekonomického výsledku servisu
Požadujeme: SŠ ekonomického nebo obchodního směru, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, základní znalost obchodních procesů, obchodního práva, marketingu, účetnictví, ŘP skupiny B, práce s PC - MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), znalost systému SAP výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, analytické myšlení, iniciativa, aktivita, výborné komunikační a organizační schopnosti, nadprůměrné vyjadřovací schopnosti, kultivovaný ústní i písemný projev, samostatnost, odpovědnost, zákaznický přístup
Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti, možnost profesního rozvoje a vzdělávání, zajímavou a samostatnou práci, odpovídající finanční ohodnocení, závodní stravování
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky v době od 7:00 do 15:30 hod.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016