Volné pracovní místo  Referent/ka státní správy, systemizované místo rozhodování o povolení vkladu

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 16 440–24 750 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou), plný úvazek.

Požadujeme:
  • magisterské VŠ vzdělání právního zaměření
  • orientace v oblasti geodézie a/nebo katastru nemovitostí výhodou

Náplň práce:
  • provádění ověřování správnosti provedených změn v obsahu katastru nemovitostí na podkladě rozhodnutí a jiných právních listin a jejich zplatnění v informačním systému katastru nemovitostí,
  • rozhodování o návrzích na povolení vkladu nebo výmazu práv k nemovitostem do katastru nemovitostí,
  • kontrola správnosti výše úhrady správního poplatku za podání návrhu na zahájení řízení o povolení vkladu do katastru nemovitostí, provádění činností souvisejících s vybíráním nedoplatku nebo vrácením přeplatku správního poplatku,
  • kontrola věcné správnosti aktualizace a provádění zplatňování budoucího stavu vkladu práv v informačním systému katastru nemovitostí,
  • zpracovávání příslušné podkladové dokumentace při zjištění chybných zápisů v katastru a provádění činnosti směřujících k odstranění těchto chyb,
  • jednání se státními orgány, obcemi, vlastníky a jinými oprávněnými při zápisech vlastnických a jiných věcných práv k nemovitostem.
  • Náplň práce bude dále konkretizována při ústním pohovoru.

Nabízíme:
  • odměňování v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění, v závislosti na délce dosažené praxe a vzdělání
  • zaměstnanecké a sociální výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, FKSP)
  • zajímavou náplň práce, příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Katastrální pracoviště Šumperk, Americká 2, 787 91 Šumperk

Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2016, případně dle dohody

Přihlášky včetně strukturovaného profesního životopisu s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte obratem na adresu: Mgr. Bronislava Bartošová, ekonomicko-personální oddělení, Katastrální úřad pro Olomoucký kraj, Jeremenkova 110/15, 772 11 Olomouc, e-mail: použijte odpovědní formulář
Podrobnější informace k pracovní náplni je možné získat u ředitele Katastrálního pracoviště Šumperk Mgr. Jaromíra Doležala, tel. použijte odpovědní formulář a u vedoucího oddělení právních vztahů k nemovitostem Mgr. Aleše Venglaře, tel. použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016