Volné pracovní místo  REFERENT/KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: komplexní zajištění procesu přípravy a realizace výběrových řízení v souladu s předmětnými zákony a pravidly poskytovatelů dotací, včetně operačních programů napojených na strukturální fondy EU; metodická a poradenská činnost v oblasti veřejných zakázek pro potřeby JU, spolupráce s projektovými týmy a gestory projektů na JU a všemi pracovišti JU při procesu zadávání zakázek, komunikace s orgány státní správy, poskytovateli dotací, kontrolními orgány a dalšími institucemi ve věcech týkajících se problematiky veřejných zakázek, realizace souvisejících prací ve veřejných informačních systémech a informačních systémech JU pro oblast veřejných zakázek
POŽADAVKY: ukončené VŠ vzdělání nejlépe ekonomického či právního směru, organizační, koordinační a komunikační schopnosti, velmi dobrá znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),vysoké pracovní nasazení, pečlivost, flexibilita, odolnost proti stresu, schopnost pracovat v týmu, ochota učit se novým věcem.
VÝHODOU je: praxe v oblasti komplexního řešení procesu veřejných zakázek, znalost zákona o veřejných zakázkách a související legislativy znalost problematiky veřejných zakázek, základní orientace v elektronickém zadávání veřejných zakázek, zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU, orientace v oblasti vzdělávání, výzkumu a inovacích, znalost vysokoškolského prostředí. znalost anglického jazyka
NABÍZÍME: 2 pracovní pozice, nástup: 1. pozice - nástup dle dohody (resp. Ihned), 2. pozice - nástup od 1. 9. 2017, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci dle platového zařazení podle Mzdového předpisu JU, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity viz použijte odpovědní formulář pracoviště v Českých Budějovicích.
Motivační dopis a strukturovaný profesní životopis zasílejte nejpozději do 9. 5. 2017 na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.4.2017