Volné pracovní místo  Referent/ka nákupu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště v Loukově
  • Pracovní náplň: nakupuje materiál z tuzemska, sleduje stav zásob materiálu a řídí objednávky, e-mailová a telefonická komunikace s dodavateli, plánuje kvartální nákupy, zajišťuje dělení a zpracování materiálu, plánuje výrobu komponentů u dodavatelů, vyřizování reklamací
  • Požadujeme: SŠ – nejlépe technického oboru (stavebnictví nebo strojírenství), znalost systému K2 výhodou, uživatelská znalost práce na PC – Office, internet, vyjednávací schopnosti, logické uvažování, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, samostatnost
  • Nabízíme: práci na HPP, počáteční zaškolení, příležitost se dále rozvíjet a vzdělávat
  • své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - počáteční zaškolení, příležitost se dále rozvíjet a vzdělávat

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017