Volné pracovní místo  Referent/ka zakázek, obchodních projektů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
  • vedení, evidence a vyřizování obchodních zakázek; zpracování a příprava výběrových řízení; vedení vnitřní firemní administrativy; podpora obchodního ředitele; zpracování objednávek, nabídek, smluv; logistika

Požadujeme:
  • spolehlivost; pečlivost; práce s internetem; komunikativnost; samostatnost; loajalita; ochota pracovat; řidičský průkaz sk. B; znalost práce na PC (MS Office, internet Outlook, Photoshop); znalost CAD výhodou; znalost AJ slovem i písmem; další jazyk výhodou.

Nabízíme:
  • firemní benefity; stravenky; možnost osobního rozvoje

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce:TYNTECH s.r.o., Hranická č.p. 1413, 751 31 Lipník nad Bečvou

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016