Volné pracovní místo  Referent/ka zaměstnanosti - v projektu "Nové pracovní příležitosti - VPP"

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 780 Kč / měsíc

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst.1 písm. a) a c) z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Hlavní náplň činnosti: Zabezpečení praktické části realizace projektu, zejména poskytování poradenství k vhodnosti nástroje VPP (veřejně prospěšných prací) pro potřeby žadatele, při vyplňování žádosti a při výběru vhodných uchazečů o zaměstnání, administrace žádostí, kompletace žádostí, zadání do IS a udržování dat v aktuálním stavu, realizace předběžné veřejnosprávní kontroly, spolupráce na vyhodnocení poskytnutí příspěvku, komunikace se žadatelem o poskytnutí/neposkytnutí příspěvku, administrace dohod, archivace dokumentů.

Kvalifikační a další předpoklady:
  • minimálně ÚSO s maturitou
  • znalost právních předpisů v oblasti správního řízení, zaměstnanosti
  • dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • předchozí zkušenost s problematikou trhu práce - výhodou
  • schopnost práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • samostatnost, pečlivost a důslednost

Pracovní podmínky:
  • platové zařazení v 9.platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
  • předpokládaný nástup červen 2017
  • na dobu určitou, a to po dobu MD, RD - nejdéle do 30.6.2018

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 23.5.2017 včetně na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem pro vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo neodpovídat na došlé životopisy, kontaktování budou pouze kandidáti, kteří se zúčastní osobního pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2017 do 30.6.2018