Volné pracovní místo  referent/referentka majetkoprávních záležitostí odboru rozvoje města - právník/právnička

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 18 590–27 950 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Masarykovo nám. 1, Rokycany
Náplň práce: lhospodaření a nakládání s vybranými věcmi, majetkovými právy a jinými majetkovými hodnotami v rozsahu stanoveném právním předpisem.
Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu - obor právo, výhodou je - znalost občanského zákoníku, zákona o obcích, praxe ve státní správě a samosprávě, pečlivost, odpovědnost a samostatnost, výborná znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny "B", řidičská praxe
Podání písemné přihlášky do výběrového řízení nejpozději do 25.5.2017.
Podrobné informace na použijte odpovědní formulář (úřední deska)
Kontákní osoba: Blanka Svatošová, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017