Volné pracovní místo  Referent/technik investičního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 27 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., Sociální péče č.p. 3316/12a.
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání stavebního zaměření (vysokoškolské vzdělání technického zaměření výhodou),
  • základní orientace v technických a právních předpisech, týkajících se investiční výstavby (Stavební zákon č. 183/2006 Sb., Zákon o veřejných zakázkách č. 137/2006 Sb., Vyhláška o projektové dokumentaci č. 499/2006 Sb., Vyhláška č. 92/2012 Sb. o požadavcích na vybavení zdravotnických zařízení a další),
  • orientace v technických výkresech a projektové dokumentaci,
  • orientace v rozpočtu stavby včetně znalostí rozpočtářského softwaru KROS PLUS
  • praxe v oblasti investiční výstavby výhodou,
  • dobrá znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, Internet Explorer atd.),
  • dobrá znalost SW AutoCad, uživatelská znalost programu SAP výhodou,
  • samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti,
  • řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce :
  • činnosti vázané na technickou a ekonomickou strategii společnosti : plánování, administrace a příprava realizace investičních zakázek technického charakteru,
  • zastupování investora při realizaci investiční výstavby, kontrolní činnosti s tím spojené, účast na kontrolních dnech, apod.,
  • spolupráce na přípravě a administraci veřejných zakázek a jejich vyhodnocení.

Přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladů o vzdělání zašlete nejpozději do 05.08.2016 na adresu : Krajská zdravotní, a.s., Odbor personalistiky a mezd, Bc. Lenka Benešová, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem - obálku označte VŘ - OPI.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016