Volné pracovní místo  Regionální obchodní zástupce pro SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: emailem, telefonicky
Požadavky:
  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky
  • očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti
  • časová flexibilita

Náplň práce:
  • budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu
  • obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových aktivit - úzká spolupráce s KAM
  • zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Výhody:
  • Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Práce na HPP
  • Mzdové ohodnocení od 30.000 odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
  • 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku Regionální obchodní zástupce pro SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Janíčková z ÚSOVSKO FOOD a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Regionální obchodní zástupce pro SM,JM,VČ,JČ, Praha a okolí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.