Volné pracovní místo  Registrace pro oddělení likvidace

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 150 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:

  • Pravidelná a včasná registrace pojistných událostí (nejpozději do 24 hodin od nahlášení), podrobněji popsáno v AIG Global Claims FNOL Handling Guidelines and Procedures
  • Třídění a skenování papírové došlé pošty, zajištění odchozí pošty Claims
  • Zajištění a distribuce potvrzovacích dopisů o registraci
  • Zpracování písemných/telefonních požadavků klientů, makléřů
  • Aktivní komunikace s klienty/makléři a poskytování základních informací ohledně hlášení škod
  • Organizace archivace škod/batches včetně vedení evidence
  • Další úkoly dle pokynů nadřízeného

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání
  • Angličtina jako pracovní jazyk
  • Schopnost práce s počítačem
  • 1-2 roky zkušeností v administrativě, nejlépe v oblasti pojišťovnictví

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016