Volné pracovní místo  REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ, REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - CIVILNÍ ÚSEK

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 130–29 520 Kč / měsíc

Nováková Vendulka, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
příplatek 1200,-
Požadujeme:
státní občanství ČR, psaní hmatovou technikou (všemi deseti), znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, perfektní znalost českého jazyka, předchozí praxe vítána - není podmínkou.
Náplň práce:
Odpovědnost za chod soudního oddělení pro konkrétního soudce,
Vedení rejstříku a dalších tvz. evidenčních pomůcek v informačním systému
soudu. Přepisování textů a zpracovávání písemností podle pokynů v referátu.
Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek z FKSP na penzijní nebo doplňkové penzijní spoření
  • příspěvky z FKSP na MultiSport kartu
  • jistotu stálého zaměstnání
  • možnost dalšího odborného a profesního růstu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2023

Máte zájem o nabídku REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ, REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - CIVILNÍ ÚSEK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nováková Vendulka z Obvodní soud pro Prahu 9

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ, REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - CIVILNÍ ÚSEK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.