Volné pracovní místo  Reklamační referent

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Sladovní 103/3, Olomouc.

Náplň práce:
  • Příjem a výdej reklamací.
  • Komunikace se zákazníky a servisy výrobce.
  • Komunikace se servisními techniky.
  • Logistika reklamací.

Požadujeme:
  • Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výhodou technické zaměření, nebo obchod.
  • Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, soutěživost, loajalita, samostatnost.
  • Dobré komunikační dovednosti.
  • Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, kvalitní komunikace v českém jazyce.
  • Výhodou orientace v oblasti IT, spotřební elektroniky a domácích spotřebičů.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
  • Silné zázemí prosperující ryze české firmy.
  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • Možnost získání cenných zkušeností a praxe z obchodu, servisu, skladového hospodářství.
  • Velmi pestrou a zajímavou práci vhodnou pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy).
  • Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu.
  • Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment.
  • Při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení.
  • Kompletní zaškolení na pracovní pozici.
  • Prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů.
  • Nástup možný ihned nebo podle dohody.

První kontakt POUZE mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.10.2017