Volné pracovní místo  REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADOVÝ/-Á OPERÁTOR/-KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADOVÝ/-Á OPERÁTOR/-KA - pracoviště Sobotka.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň: příjem reklamací, technické a administrativní řešení reklamací, jednání se zákazníky, opravy reklamovaného zboží, příjem a kontrola zboží, expedice zboží
Požadavky: znalost v elektrotechnice a elektronice, samostatnost, pracovitost a vlastní zájem o svěřenou problematiku, vysoké pracovní nasazení a loajálnost ke společnosti, profesionální a ochotná komunikace se zákazníky, uživatelská znalost práce na PC (MS Office), komunikativnost, pozitivní přístup
Výhodou: znalost sortimentu LED osvětlení a drobné spotřební elektroniky, zkušenost problematiky reklamací, praxe na obdobné pozici. Vhodné pro absolventy.
Nabízíme: roční odměnu z hospodářského výsledku.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.9.2016