Volné pracovní místo  Reklamační technik/čka kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • komunikace se zástupci zákazníků a řešení odchylky od požadované kvality
  • pomocí nástrojů zlepšování kvality vedení interního reklamačního týmu, jehož úkolem je nalézt příčinu problému (reklamace) a zajistit její odstranění
  • podílení se na trvalém zlepšování procesů
  • setkávání se s lidmi a práce v procesech, které jsou na špici automobilového průmyslu
POŽADUJEME:
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost
  • minimální stupeň vzdělání: ÚSO technického směru
  • praxe v oboru minimálně 1 rok
  • znalost nástrojů kvality a znalost norem řady ISO 9000, ISO TS 16949, VDA,QS 9000
NABÍZÍME:
  • práci ve stabilní neustále se rozvíjející firmě
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost dalšího odborného růstu
  • zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
  • stabilní pracovní místo
  • práci v týmu pro přední automobilky

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017