Volné pracovní místo  Režijní dělníci

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–25 000 Kč / měsíc

z: 08.11.2023 a: 4.3.2024 Místo na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru na neurčito.
Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě.

Nejedná se o jednotvárnou práci. Téměř každý den se plní různě jiné úkoly. Práce může být i fyzicky náročnější.
Práce v mladém kolektivu.
Více informací na: vagonka-interiors.cz/cs/volne-pracovni-pozice/

Náplň práce:
  • provádění režijních prací jako např. balení výrobků,
  • vychystávání materiálu do výroby,
  • údržba výrobních prostorů firmy,
  • převoz materiálů ve výrobě,
  • výpomoc u CNC strojů a jiné práce v četě režijního personálu.

Požadujeme:
  • zájem o práci,
  • aktivní ŘP na VZV a jízdní praxe v provozech velkou výhodou, není podmínkou,
  • manuální zručnost, flexibilita a zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody:
  • 7,25 hodinová pracovní doba,
  • 5 dní dovolené nad rámec zákona,
  • stravenky v hodnotě 110,- kč,
  • bonus za docházku,
  • výhodná tarifní smlouva s O2 pro zaměstnance a jejich rodiny,
  • možnost dalšího profesního vzdělávání,
  • odměny při významných životních jubileích,
  • příspěvek na dopravu, a další.

Více informací na Volné pracovní pozice - VAGONKA INTERIORS s.r.o (vagonka-interiors.cz)

Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Kontaktní osoba: František Urbánek,
Telefonicky na č. použijte odpovědní formulář , Út - Čt v čase od 08:00 - 09:00 hod.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku Režijní dělníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
František Urbánek z VAGONKA INTERIORS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Režijní dělníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.