Volné pracovní místo  Řezníci a uzenáři (míchání výrobků a uzenin)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 42 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: zpracování masa a výroba uzenářských výrobků
Požadavky: spolehlivost,chuť se učit novým věcem, zručnost

Pracovní doba : pondělí až pátek

Zaměstnanecké výhody: Stravování zajištěno - dovoz, možnost nákupu výrobků za výrobní ceny, zaměstnanecké balíčky, vánoční odměny.

Benefity

  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Řezníci a uzenáři (míchání výrobků a uzenin)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zdeněk Jurča z JCV FOOD, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řezníci a uzenáři (míchání výrobků a uzenin)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.