Volné pracovní místo  Řezníci

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘEZNÍCI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: vyučení v oboru, praxe výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: Provádí zpracování masa na vepřovém páse za použití nože, zatříďuje jednotlivé zpracované části, provádí manipulační práce související s bouráním a opracováním masa.
NABÍZÍME: Zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, firemní benefity, moderní pracoviště, příspěvek na ubytování/dopravu, nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, vánoční odměna, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd..
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 10-12 hod. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář nebo na e-mail: použijte odpovědní formulář
ov. 11.5.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2018