Volné pracovní místo  Řezníci *

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 320–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘEZNÍCI *
POŽADUJEME: vyučení v oboru, praxe výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: provádí zpracování masa na vepřovém páse za použití nože, zatříďuje jednotlivé zpracované části,provádí manipulační práce související s bouráním a opracováním masa
NABÍZÍME: jistotu stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; pracoviště vybavené špičkovou technikou; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, 13. plat, příspěvky na penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd...
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář nebo e-mailem: použijte odpovědní formulář
ov. 6.5.2020

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 6.5.2020