Zařazeno v oborech:
Chemie a potravinářství
Pozice:
Řezník / uzenář
Lokalita:
Svitavy
Zveřejnil:
Úřad práce Svitavy
Může se Vám hodit:
Řezník / uzenář Svitavy

Volné pracovní místo řezník - uzenář

14.9.2016
Miroslav Koudelka
Místo pracoviště
nám. T. G. Masaryka 31/31, Město, 571 01, Moravská Třebová
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň: Bourání a zpracování masa
Požadujeme: Bezúhonnost,sa­mostatnost, pra­xe

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Podobné nabídky práce

Prodavač/ka - řezník/ce
Práce s masem , výroba specialit, zakládání a doplňování pultů , prodej zákazníkovi POŽADUJEME: - vyučení v alespoň příbuzném oboru - praxe min. 1 rok - dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost - bezúhonnost, - flexibilitu, slušné ...
CERSY 2010 s.r.o. Brněnská 801/1, Svitavy Plný úvazek
aktivní
řezník/řeznice
Požadujeme: vyučení v oboru nebo příbuzném oboru, dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, bezúhonnost, flexibilitu, slušné vystupování, smysl pro týmovou práci Možnost plného nebo částečného úvazku, vhodné pro rodiče na mateřské ...
aktivní
zpracovatel drůbeže
Telefonický kontak nutný předem ! Uvedená adresa není sídlem firmy.
VINA Prostav s.r.o. Biskupická 776, Jevíčko Plný úvazek
aktivní
dělník ve výrobě - zpracovatel drůbeže
Požadujeme: - flexibilitu, pečlivost, spolehlivost - zdravotní způsobilost pro práci v chladném prostředí a práci s potravinami Nabízíme: - prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou - možnost profesního růstu - odpovídající m ...
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Biskupická 776, Jevíčko Plný úvazek