Volné pracovní místo  Řidič / strojník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 23 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • řízení, práce s hydraulickou rukou, realizace montážních zakázek VVN, obsluha a údržba strojů
POŽADAVKY:
  • platný profesní průkaz (výpis karty řidiče, profesní osvědčení, kartu do digitálního tachografu, dopravně psychologické vyšetření)
  • Řidičský průkaz C + E
  • Výhodou jeřábnický průkaz
  • Zodpovědnost, časová flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
  • Po zapracování možný růst základní mzdy
  • Výkonností odměny v rozmezí 3.500 až 9.000 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady v průměru 3.000 Kč měsíčně) a penzijní připojištění
  • Očkování proti klíšťové encefalitidě
  • Pracovní poměr na 1 rok, s možností prodloužení
Místo výkonu práce: Po celé ČR - pro cestovní náhrady místo trvalého pobytu

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 10.4.2018 do 9.5.2019