Volné pracovní místo  ŘIDIČ, DĚLNÍK technických služeb

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • ŘP skupiny C, CE
  • Průkaz profesní způsobilosti
  • Digitální karta řidiče
Náplň práce:
  • řízení vozidla a speciální mechanizace
  • činnosti spojené s údržbou veřejné zeleně nebo čištění města a opravami komunikací
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, stravenky v hodnotě 170 Kč, podpora v dalším vzdělávání, benefitní systém
Nástup: ihned nebo dohodou
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hod

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.5.2024

Máte zájem o nabídku ŘIDIČ, DĚLNÍK technických služeb?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Světlana Baranová z Technické služby města Liberec, p.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ŘIDIČ, DĚLNÍK technických služeb

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.