Volné pracovní místo  Řidič dodávky do 3,5t

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Řidič dodávky do 3,5t - Vysočina

Pro náš velkoobchod kancelářských potřeb hledáme zodpovědného člověka, který dokáže včas a s úsměvem přivézt zboží k zákazníkovi. Pokud rádi řídíte a komunikace se zákazníkem vám není cizí, přijďte rozšířit náš tým. Práce vhodná i pro OZP.

Hlavním účelem firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás.

Jsme na trhu od roku 1998, kdy firma měla 2 zaměstnance a majitele v jednom.
Od té doby jsme vyrostli do dnešní podoby, kdy máme přes 165 zaměstnanců, 6 poboček, 3 prodejny a přes 7 300 položek na e-shopu

Náplň práce:
Třídění a manipulace se zbožím, naložení zboží do auta.
Závoz zakázek a komunikace se zákazníkem.

Požadujeme:
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.
Chuť učit se novým věcem.
Řidičský průkaz skupiny "B"
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.
Možnost podílet se na dynamickém růstu společnosti.
Mzdové ohodnocení 18 - 22 000,- Kč hrubého.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka na sportovní aktivity).
Zaměstnanecké slevy na odběr zboží a další.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail Lenka Prokešová použijte odpovědní formulář název pozice "řidič - Vysočina"

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017